Ram, rokoko, sannolikt stockholmsarbete
Klubbat för:
9 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
RAM, rokoko, sannolikt stockholmsarbete, förgylld och bronserad, träskuren dekor, innermått ca 57x45 cm, med pastell i Gustaf Lundbergs art, 1800-talets första hälft, 56,5x44,5 cm
Smärre skador, pastellen skarvad
117629
2012-01-21