Kista 1700-tal senbarock

Kista 1700-tal senbarock
Kista 1700-tal senbarock
Kista 1700-tal senbarock
Kista 1700-tal senbarock
Kista 1700-tal senbarock
Kista 1700-tal senbarock
Kista 1700-tal senbarock
Kista 1700-tal senbarock

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

KISTA, 1700-tal, senbarock, fanerad med alrot och valnöt, höjd 79, 120x59 cm

Nyckel saknas, löst lås, lock med sprickor

117632

2012-01-24