Bordspendyl Paris

Bordspendyl Paris
Bordspendyl Paris
Bordspendyl Paris
Bordspendyl Paris
Bordspendyl Paris
Bordspendyl Paris

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BORDSPENDYL, förgylld mässing, P H Mourey Paris, sent 1800-tal, urverket märkt, figurin med man med brevduvor, krönt med urna, svärtade detaljer, höjd 38 cm, längd 43 cm, nyckel finns

Bakstycke saknas

117660

2012-01-21