Bordspendyl Paris
Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BORDSPENDYL, förgylld mässing, P H Mourey Paris, sent 1800-tal, urverket märkt, figurin med man med brevduvor, krönt med urna, svärtade detaljer, höjd 38 cm, längd 43 cm, nyckel finns
Bakstycke saknas
117660
2012-01-21