Theodor Wibom olja på pannå

Theodor Wibom olja på pannå
Theodor Wibom olja på pannå
Theodor Wibom olja på pannå
Theodor Wibom olja på pannå

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

WIBOM, Gustav Theodor (1881-?): Sydländskt stadsmotiv (sannolikt 1920-tal), signerad Th. Wibom, olja på pannå, 33x38 cm

Smärre skador i marginalen

117682

2012-01-21