Karl Erik Billeström oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BILLESTRÖM, Karl Erik (född 1920): Stockholm, signerad KE Billeström, olja på duk, 59x90 cm

117697

2012-01-21