Egron Lundgren lavyr Drottningholms slott

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LUNDGREN, Egron (1815-1875): Drottningholms slott, signerad och dedikerad "Till Kapt B (Baltzar) Cronstrand vännen Egron Lundgren", lavyr, proveniens a tergo samt datering, 25x35 cm

117705

2012-02-09