Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
LUNDGREN, Egron (1815-1875): Drottningholms slott, signerad och dedikerad "Till Kapt B (Baltzar) Cronstrand vännen Egron Lundgren", lavyr, proveniens a tergo samt datering, 25x35 cm
117705
2012-02-09
Gör en kostnadsfri värdering här