Gösta Gustavson akvarell

Gösta Gustavson akvarell
Gösta Gustavson akvarell
Gösta Gustavson akvarell
Gösta Gustavson akvarell

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUSTAVSON, Gösta (född 1931): Komposition, signerad och daterad Gösta Gustavson 1934, akvarell, 34x27 cm

117706

2012-01-21