Riddartecken Sverige

Riddartecken Sverige
Riddartecken Sverige

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SVÄRDSORDEN, NORDSTJÄRNEORDEN, Sverige, riddartecken, förgyllda och emaljerade (2)

Emaljskador på Nordstjärnan

117707

2012-01-31