Steven Clarke färglitografi

Steven Clarke färglitografi
Steven Clarke färglitografi
Steven Clarke färglitografi
Steven Clarke färglitografi

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CLARKE, Steven (född 1953), Motiv från Djurgården, signerad S. Clark, färglitografi, 340/360, 49x65 cm

117708

2012-01-22