David Jette oljemålning

David Jette oljemålning
David Jette oljemålning
David Jette oljemålning
David Jette oljemålning

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

JETTE, David (1883-1958): Trollskog, signerad och daterad D Jette 1910, olja på duk, 128x178 cm

Dukskador

117728

2012-01-22