Pietro Della Santa litografi

Pietro Della Santa litografi
Pietro Della Santa litografi
Pietro Della Santa litografi
Pietro Della Santa litografi

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

DALLA SANTA, Pietro (född 1931): Skärgårdsmotiv, signerad P. Dalla Santa, 274/360, färglitografi, 62x43 cm

117787

2012-01-22