Nils Olsson oljemålning

Nils Olsson oljemålning
Nils Olsson oljemålning
Nils Olsson oljemålning
Nils Olsson oljemålning
Nils Olsson oljemålning
Nils Olsson oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

OLSSON, Nils (född 1892): Lanskapsvy, signerad och daterad Nils Olsson 1925, olja på duk, 64x97 cm

Zustandsbeschreibung

117876

2012-01-23