Klubbat för:
1 200 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
OLSSON, Nils (född 1892): Lanskapsvy, signerad och daterad Nils Olsson 1925, olja på duk, 64x97 cm
Zustandsbeschreibung
117876
2012-01-23
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner