Sybord i Lars Qvarnbergs art
Valmis
2012-02-07
117911
| Korkein tarjous | 28 000 SEK |
| Arviointi | 10 000 SEK |
SYBORD, sengustavianskt stockholmsarbete i Lars Qvarnbergs art, fanerat med mahogny, skivan med dekor av snäcka, höjd 77, 59x41
smärre lagningar, blekt, nyckel finns