Sybord i Lars Qvarnbergs art

Sybord i Lars Qvarnbergs art
Sybord i Lars Qvarnbergs art
Sybord i Lars Qvarnbergs art
Sybord i Lars Qvarnbergs art
Sybord i Lars Qvarnbergs art
Sybord i Lars Qvarnbergs art
Sybord i Lars Qvarnbergs art
Sybord i Lars Qvarnbergs art

Klubbat för:

28 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

SYBORD, sengustavianskt stockholmsarbete i Lars Qvarnbergs art, fanerat med mahogny, skivan med dekor av snäcka, höjd 77, 59x41

smärre lagningar, blekt, nyckel finns

117911

2012-02-07