Nicolaes Berchem hans efterföljare
2012-01-24
117932
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
BERCHEM, Nicolaes, hans efterföljare, 1700-tal, Rastande sällskap, olja på duk, 69x 96 cm
EXPERTIS: Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris