Klubbat för:
7 600 SEK
5 000 SEK
SKRIVBORD, 1900-tal, mahogny, stämplad Jörgen Andersson Djursholm, tillverkat på Djursholms möbelsnickeri, höjd 74,5, 69x145 cm, 3 nycklar finns
117936
2012-01-24