Oljemålning med orientaliskt motiv

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, orientalisk trädgårdsexteriör med kvinnor, signerad A Dupré, olja på duk, 54x45 cm

118045

2012-01-25