Samling barnböcker sent 1800-tal - 1900-tal

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BARNBÖCKER, bl.a. Adelborg, Prinsessornas blomsteralfabet, 1893, Tre små grisar, 1934, Tove Jansson, Elsa Beskow, Münchhausens äfventyr m.fl.

Skador

118095

2012-01-27