Albert Johansson oljemålning

Albert Johansson oljemålning
Albert Johansson oljemålning
Albert Johansson oljemålning
Albert Johansson oljemålning

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

JOHANSSON, Albert (1926-1998): Komposition, signerad Albert Johansson, olja på pannå, 50x62 cm

118126

2012-01-25