Marino Marini etsning

Marino Marini etsning
Marino Marini etsning
Marino Marini etsning
Marino Marini etsning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MARINI, Marino (1901-1980): "Il Teatro delle Maschere ", signerad Marino 23/75

118151

2012-01-25