Bälte orientaliskt

Bälte orientaliskt
Bälte orientaliskt
Bälte orientaliskt
Bälte orientaliskt

Klubbat för:

2 800 SEK

4 000 SEK

BÄLTE, 18/1900-tal, Balkan, koppar och plåt med förgylld och emaljmålad dekor, besatt med glasstenar, dekorerad med dubbelörn mm

118154

2012-01-25