Klubbat för:
2 800 SEK
4 000 SEK
BÄLTE, 18/1900-tal, Balkan, koppar och plåt med förgylld och emaljmålad dekor, besatt med glasstenar, dekorerad med dubbelörn mm
118154
2012-01-25