Fernand Legér efter litografi

Fernand Legér efter litografi
Fernand Legér efter litografi
Fernand Legér efter litografi
Fernand Legér efter litografi

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LEGÉR, Fernand (1881-1955): efter, sittande kvinna, signerad i plåten F. Legér 30, litografi, 36x26 cm

118198

2012-01-25