Sven Jonson oljemålning

Sven Jonson oljemålning
Sven Jonson oljemålning
Sven Jonson oljemålning
Sven Jonson oljemålning

Klubbat för:

31 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

JONSON, Sven (1902-81): "Nattlig marin", signerad Sven Jonson på spännramen, olja på duk, 40x60 cm, Förlaga till litografi "Daléns fyr"/Nobelprismappen

smärre märken

118224

2012-01-26