Börje Frykenstam oljemålning

Börje Frykenstam oljemålning
Börje Frykenstam oljemålning
Börje Frykenstam oljemålning
Börje Frykenstam oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FRYKENSTAM, Börje (född 1936): "Blåsippor", signerad B Frykenstam, olja på duk, 62x73 cm

118234

2012-01-25