Cedric Gray oljemålning

Cedric Gray oljemålning
Cedric Gray oljemålning
Cedric Gray oljemålning
Cedric Gray oljemålning
Cedric Gray oljemålning
Cedric Gray oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

GRAY, Cedric (18002/1900 tal), "The foot of Guiffel Cumberland", signerad, olja på duk, 76x63 cm

Ytskador och krackeleringar

118262

2012-01-26