Bord i mahogny 1800-tal
2012-01-26
118276
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORD, med låda i sargen, 1800-tal, mahogny, höjd 75, diameter 35 cm
Fanérskador