Ernfried Wahlqvist, oljemålning

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

WAHLQVIST, Ernfried (1814-1895): Fångsten bärgas - kustlandskap i soldis, signerad och daterad E. Wahlqvist 1875, olja på duk, 42x56,5 cm

Krackelerad

118349

2012-01-28