Karl Ingelius oljemålning

Karl Ingelius oljemålning
Karl Ingelius oljemålning
Karl Ingelius oljemålning
Karl Ingelius oljemålning
Karl Ingelius oljemålning
Karl Ingelius oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

INGELIUS, Karl (1885-1956): Landskap, signerad K Ingelius, olja på pannå, 47x53 cm

118429

2012-01-27