Lorens Wilhelm Holm olja marinmotiv

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HOLM, Wilhelm Lorens (1810-1877): Marinmotiv, signerad och daterad L. Wilh. Holm 1866, olja på duk, 79x108 cm

Två restaurerade dukskador

118451

2012-01-27