Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HOLM, Wilhelm Lorens (1810-1877): Marinmotiv, signerad och daterad L. Wilh. Holm 1866, olja på duk, 79x108 cm
Två restaurerade dukskador
118451
2012-01-27
Gör en kostnadsfri värdering här