Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SUPKOPP, Nöblin, 1838, SALTKAR, Carlman, Stockholm, 1919, SKRIN, silver, invändigt med förgyllning, Tyskland, svenska importstämplar, skrinets höjd 6,5 cm, totalvikt ca 322 g
118520
2012-01-29
Gör en kostnadsfri värdering här