Supkoppar muggar i silver
Valmis
2012-01-30
118524
| Korkein tarjous | 2 200 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
SUPKOPPAR, 6 st., MUGGAR, 2 st., silver, GAB, 50-60-tal, höjd 5,5-6 cm, vikt ca 420 g
Muggar med smärre bucklor