Supkoppar muggar i silver

Supkoppar muggar i silver
Supkoppar muggar i silver
Supkoppar muggar i silver
Supkoppar muggar i silver

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SUPKOPPAR, 6 st., MUGGAR, 2 st., silver, GAB, 50-60-tal, höjd 5,5-6 cm, vikt ca 420 g

Muggar med smärre bucklor

118524

2012-01-30