Karin Olsson oljemålning

Karin Olsson oljemålning
Karin Olsson oljemålning
Karin Olsson oljemålning
Karin Olsson oljemålning
Karin Olsson oljemålning
Karin Olsson oljemålning

Klubbat för:

17 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

OLSSON, Karin (född 1928): "Blå huset", signerad, olja på duk, 44x44 cm

118538

2012-01-27