Klubbat för:
8 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
MUELLER, Stephen (USA,1947-2011): "Kiss my Abylene", signerad och daterad Stephen Mueller 1986 atergo, akryl på duk, 198x228 cm
Smärre färgbortfall
118541
2012-01-30
Gör en kostnadsfri värdering här