Stephen Mueller akryl

Stephen Mueller akryl
Stephen Mueller akryl
Stephen Mueller akryl
Stephen Mueller akryl

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

MUELLER, Stephen (USA,1947-2011): "Kiss my Abylene", signerad och daterad Stephen Mueller 1986 atergo, akryl på duk, 198x228 cm

Smärre färgbortfall

118541

2012-01-30