Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MUNCH, Edvard (1863-1944): Norwegische Landschaft, etsning (1908), ur Die Kunst des Radierens/Hermann Struck, 10x15 cm
Fläckar, skador
118562
2012-01-29
Gör en kostnadsfri värdering här