Inge Schiöler krita

Inge Schiöler krita
Inge Schiöler krita

Klubbat för:

15 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SCHIÖLER, Inge (1908-1971): "Blommor i vas", signerad I Schiöler, kritteckning, 17x21 cm
Proveniens: Svensk-Franska Konstgalleriet, inköpt 1965, katalog No 85 enligt påskrift

118567

2012-01-29