Gustaf Brusewitz tillskriven oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BRUSEWITZ, Gustaf (1812-99): tillskriven, Damporträtt, olja på duk, 25x22 cm

Krackeleringar, smärre färgbortfall

118580

2012-01-29