Hermann Baisch oljemålning

Hermann Baisch oljemålning
Hermann Baisch oljemålning
Hermann Baisch oljemålning
Hermann Baisch oljemålning

Klubbat för:

600 SEK

1 500 SEK

BAISCH, Hermann (1846-1894), tillskriven: Landskap med kyrka, osignerad, olja på duk, 23,5x33 cm

118591

2012-01-29