Carl Axel Krawe akvarell

Carl Axel Krawe akvarell
Carl Axel Krawe akvarell
Carl Axel Krawe akvarell
Carl Axel Krawe akvarell

Klubbat för:

6 400 SEK

1 200 SEK

KRAWE, Carl Axel, (1886-1943) Modell vid soffa, signerad Krawe, akvarell, 22x28 cm

118597

2012-01-29