Esias thorén litografi

Esias thorén litografi
Esias thorén litografi
Esias thorén litografi
Esias thorén litografi

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

800 SEK

THORÉN, Esias (1901-1981): Stilleben med profil, signerad E.Thorén -57, litografi 54/310 cm

Gulnad

118637

2012-01-29