Tesil Niklas Ramberg Lund

Tesil Niklas Ramberg Lund
Tesil Niklas Ramberg Lund
Tesil Niklas Ramberg Lund
Tesil Niklas Ramberg Lund
Tesil Niklas Ramberg Lund
Tesil Niklas Ramberg Lund

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

TESIL, silver, stämplar Niklas Ramberg (Lund 1803-1847) 1817, invändigt förgylld, höjd 3, längd 12,5 cm

118660

2012-01-29