Fällbord 1800-tal
2012-01-29
118679
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
FÄLLBORD, 1800-tal, alrot, höjd 69, 90x90 cm
Vingligt, lagad fot, smärre ytskador