Cecilia Sikström Marie Antoinette färglitografi

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIKSTRÖM, Cecilia (född 1962): Marie Antoinette, signerad Cecilia Sikström, 81/175, färglitografi, 80x59 cm

118694

2012-01-30