Teckningar Hjortzberg Hennigs

Teckningar Hjortzberg Hennigs
Teckningar Hjortzberg Hennigs

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

800 SEK

TECKNINGAR, 2 st, Olle HJORTZBERG (1872-1959):"Förtviflan", signerad och daterad 93, Gösta von HENNIGS, Gösta von (1866-1941): Galopprace, osignerad, blyerts, 16,5x24 cm

Reva, fläckar

118724

2012-01-30