Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
800 SEK
TECKNINGAR, 2 st, Olle HJORTZBERG (1872-1959):"Förtviflan", signerad och daterad 93, Gösta von HENNIGS, Gösta von (1866-1941): Galopprace, osignerad, blyerts, 16,5x24 cm
Reva, fläckar
118724
2012-01-30
Gör en kostnadsfri värdering här