Gunnar Norrman Ernst Norlind kolteckningar
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
NORRMAN, Gunnar (1912-2005): "Oväderskväll", signerad och daterad G.Norrman 1951, kolteckning, 23x30 cm samt NORLIND, Ernst (1877-1951): Landskap med gård, monogramsignerad EN, kol, 45x59 cm
118737
2012-01-30