Nils Kreuger blandteknik

Nils Kreuger blandteknik
Nils Kreuger blandteknik
Nils Kreuger blandteknik
Nils Kreuger blandteknik

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KREUGER, Nils (1858-1930): Hästar vid strandkant, signerad och daterad N Kreuger 22 juli 1902, tusch och krita, 10,5x18 cm, Proveniens: Svensk-Franska Konstgalleriet, inköpt 1952

118748

2012-01-30