Nils Kreuger blandteknik
Closed
2012-01-30
118748
| Sold for | 3 000 SEK |
| Estimate | 2 500 SEK |
KREUGER, Nils (1858-1930): Hästar vid strandkant, signerad och daterad N Kreuger 22 juli 1902, tusch och krita, 10,5x18 cm, Proveniens: Svensk-Franska Konstgalleriet, inköpt 1952