Erik Osslund olja

Erik Osslund olja
Erik Osslund olja
Erik Osslund olja
Erik Osslund olja

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OSSLUND, Erik (1913-82): Höstfacklor - Vid gränsen Storlien, signerad Erik Osslund, olja på duk, 32x81 cm

118781

2012-01-30