Simon Klenell vas

Simon Klenell vas
Simon Klenell vas
Simon Klenell vas
Simon Klenell vas
Simon Klenell vas
Simon Klenell vas

Klubbat för:

3 200 SEK

2 000 SEK

KLENELL, Simon (Född 1985): Vas, glas, höjd 42 cm, signerad och daterad 06

118817

2012-01-30