Max Walter Svanberg litografier

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SVANBERG, Max Walter (1912-1994) (2): Figurkompositioner, signerade och daterad Max Walters -50, 108/165, litografi, 31x21 cm vardera

118852

2012-02-01