Byrå med stenskiva
2012-02-01
118892
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BYRÅ med kolmårdsmarmor, 1800-tal, nyrokoko, mahognyfaner, höjd 83, 98x54 cm